درباره ما

درباره ما

همگام با پیشرفت در صنعت انفورماتیک کشور، شرکت پیشرو گستر از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار مالی و اداری به صورت رسمی آغاز کرد. این شرکت توانست با تخصص افراد زبده و کارآمد در زمینه های مختلف به ویژه تولید نرم افزار، یک گروه قدرتمند و متخصص را گرد هم آورد و نرم افزارهای سفارشی را برای سازمان ها، شرکت ها و دستگاه های اجرایی تولید کند.

این شرکت در سال 1395 به شرکت ارتباط سبز آسیا تغییر نام داده و نسبت به ثبت برند محصولات تولید شده اقدام نمود.

در ادامه، ارتباط سبز آسیا علاوه بر تولید نرم افزارهای سفارشی، شروع به تولید و عرضه ی نرم افزارهای تخصصی و کاربردی همچون اتوماسیون اداری، نرم افزارهای کلینیک، درمانگاهی و بیمارستانی (با نام تجاری پارسیز طب) و همچنین نرم افزار ویژه و بی رقیب پشتیبان گیری (با نام تجاری اُباک) نموده است. از این رو با توجه به گستردگی بازار و اهداف هر مجموعه، این امکان را فراهم کردیم که قابلیت سفارشی سازی را با کمترین هزینه و زمان ممکن ارائه دهیم.

در دهه ي اخير تاثير بكارگيري سيستم هاي نرم افزاري در مراكز خدمات درماني در كاهش زمان پذيرش و ترخيص و انتقال بيمار، زمان گزارش نويسي و درخواست هاي پاراكلينيكي، زمان اخذ جواب ها و مراجعه به اطلاعات قبلي پرونده، افزايش ميزان دقت درج اطلاعات و درخواست ها، تسريع ارتباطات بين بخشي، افزايش ميزان رضايت بيمار، ارائه خدمات بهتر، دريافت آمار و گزارشات روزانه، اطلاع از وضعيت درآمد و هزينه بيمارستان، تعديل نيروها و ... به وضوح مشاهده شده است.

با توجه به اهميت و كاربرد وسيع اين سيستم ها، بر آن شدیم تا ضمن مشورت و مشاوره با اساتید این حوزه و بهره گیری از ماژول های متنوع و کاربردی، سیستمی جامع و یکپارچه تحت عنوان مدیریت مطب و کلینیک پارسیزطب را به بازار عرضه و منطبق با مولفه ها و معیارهای کیفی جامعه سلامت ایران، خدمات مطلوب را ارائه نماییم.

پارسیزطب یک نرم افزار جامع با محیطی ساده و کاربر پسند است که به گونه ای طراحی شده است تا در مراکز شلوغ و پر ترافیک، در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات استعلام گیری، پذیرش و صندوق انجام پذیرد.


  • طراحی و پیاده سازی بر اساس اصول امنیتی نرم افزار های چند کاربره و فرآیند محور
  • طراحی امنیتی مبتنی بر عدم اعتماد به کاربران سیستم
  • دقت بسیار بالا در محاسبات و گزارش ها
  • نحوه طراحی نرم افزار با مشارکت کارشناسان و پزشکان

اعضای هیات مدیره

سید روح اله حسینی مقدم
نائب رئیس هیات مدیره
دکترای اقتصاد
سید سجاد حسینی مقدم
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل
فوق لیسانس مدیریت
سحر کاویان
عضو هیات مدیره
فوق لیسانس مدیریت

رسالت ما

نیروی متخصص

ما برتر از رقابت هستیم زیرا کارمندان علاقه ‌مند به تخصص خود را استخدام و محیطی دوستانه و هدفمند را برای آنها فراهم می‌کنیم. ما فضایی را ایجاد می‌کنیم که در آن کارمند بتواند خواسته ‌های مشتری را برآورده کند.

خدمات برتر

خدمات برتر یک سرمایه گذاری است نه یک هزینه‌ تجاری. سرمایه گذاری بر روی کارمندان با استعداد و ماهر، آموزش و ابزارهایی که آنها را قادر می‌سازد تا با مشتریان همدلی کنند و به طور فعال به آنها گوش دهند. این سرمایه گذاری می‌تواند به رشد تجاری ما کمک کند.

ارزش و احترام

در بیانیه ماموریت شرکت ما، داشتن رفتار محترمانه با مردم فقط محدود به کلمات نیست بلکه عقیده‌ای است که هر روز با آن زندگی می‌کنیم. اگر از انتظاراتی که کارکنان از شما دارند فراتر نروید، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که کارکنان از انتظاراتی که مشتریان دارند فراتر روند.

مشتری مداری

مشتری مهم‌ترین عنصر در کسب و کار ما است. او به ما وابسته نیست ما به او وابسته هستیم. او هدف ما است نه مانع کار ما. او خارج از تجارت ما نیست بلکه بخشی از آن است. ما با ارائه خدمت به او لطفی نمی‌کنیم، اوست که با دادن فرصت به ما لطف می‌کند.